O nas

Medycyna zmienia świat. Tym, co zmienia medycynę, jest technologia.

SONOlife zmienia jakość usług weterynaryjnych, dostarczając najlepszej jakości sprzęt medyczny w pakiecie z wiedzą i doświadczeniem.

W wielu przypadkach badania ultrasonograficznie to konieczność, by postawić szybką i właściwą diagnozę. Dzięki współpracy z nami możesz zaoferować swoim małym i dużym pacjentom kompleksową diagnozę na każdej wizycie. Jesteśmy po to, by wspierać Twoją pracę nowoczesną technologią, doradztwem i niezawodnym serwisem.

Jak to robimy?

Naszą strategią jest profesjonalizm na każdym etapie świadczenia usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w Twojej placówce. Doradzimy Ci wybór urządzenia stosownie do Twoich wymagań i ograniczeń w budżecie.

Stawiamy na najlepszych specjalistów w swoim fachu. Oddajemy Ci do dyspozycji naszych ekspertów, którzy zaopiekują się potrzebami Twojej placówki i doradzą najlepsze rozwiązania dla Twoich małych i dużych pacjentów.

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę w Polsce

Współpracujemy z większością dostawców sprzętu weterynaryjnego w kraju. Dzięki temu możemy w każdej chwili przygotować dla Ciebie kompleksową ofertę w najlepszej na rynku cenie.

Cieszmy się zaufaniem czołowych producentów i dystrybutorów urządzeń dla weterynarii. Na terenie całej Polski dostarczamy sprzęt producentów, takich jak:

Esaote – światowy lider w dziedzinie ultrasonografii i MRI,

Chison – renomowany producent systemów ultradźwiękowych, działający obecnie już w 140 krajach,

Wisonic – stworzona w 2012 roku nowatorska firma, ceniona za zaawansowane technologie i rozwiązania medyczne.

Zadbamy o finansowanie sprzętu

Wspieramy placówki weterynaryjne w rozwoju. Jesteśmy ambitni i rozumiemy potrzebę wyprzedzania konkurencji. Jeśli nie chcesz być w tyle, musisz być zawsze o krok dalej. Zajmij się tym, co kochasz i co potrafisz najlepiej – nam pozostaw wybór urządzenia, który sprawdzi się w Twojej placówce.

Zapewnimy Ci także prosty system finansowania oraz dogodne formy ubezpieczenia sprzętu, zbudowane w oparciu o współpracę z renomowanymi instytucjami finansowymi.

Sprawdź ofertę finansowania

Dostarczymy Ci wiedzę i umiejętności w pakiecie

Nasi klienci wiedzą, że nawet najlepsza aparatura medyczna nie zastąpi wiedzy i doświadczenia człowieka. Dlatego rozwinęliśmy naszą ofertę o edukację i szkolenia teoretyczne oraz praktyczne.

Kierujemy ją zarówno do lekarzy i pracowników służby zdrowia rozpoczynających swoją karierę, jak i tych z długim stażem i bogatym doświadczeniem, którzy chcą podążać za rozwojem technologii medycznych.

Sprawdź ofertę szkoleń

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przeocz najistotniejszych informacji naszego serwisu oraz wyjątkowych promocji!

Wysyłam wiadomość...
Proszę wypełnić wymagane pola
Kliknij, aby poznać i zaakceptować naszą politykę prywatności.