Oferta

Coraz więcej naszych ultrasonografów służy specjalistom i ich pacjentom w gabinetach weterynaryjnych. USG w wielu przypadkach decyduje o szybkości i trafności rozpoznania.

Wiele jednostek chorobowych może być prawidłowo zdiagnozowana w gabinecie tylko za pomocą aparatu USG.

Diagnostyka ultrasonograficzna w codziennej pracy lekarza weterynarii odgrywa coraz większą rolę. Pacjenci przychodzący na wizytę ze swoim pupilem oczekują już nie tylko kompleksowej i profesjonalnej porady, ale również możliwości wykonania badania USG na miejscu. Dzisiaj gabinet weterynaryjny wyposażony w aparat USG lub RTG staje się standardem. To po prostu wizytówka profesjonalnej placówki, która świetnie przyciąga nowych klientów.

Rafał Kasprzycki
prezes SONOlife

Dzisiejszy rynek proponuje ultrasonografistom wiele rozwiązań, jeśli chodzi o poziom zaawansowania technicznego aparatu, jego rodzaj, funkcje czy np. czułość badania Dopplera.

Rozwijając naszą ofertę, dbamy o to, by zawsze była w niej nowoczesna aparatura ultrasonograficzna, która świetnie sprawdza się w diagnostyce zwierząt.

esatoe

Ultrasonografy Sonoscape

Firma SonoScape specjalizuje się w produkcji aparatów USG. W 2004 roku wprowadziła na rynek pierwszy, przenośny ultrasonograf z 15-calowym ekranem LCD oraz opcją obrazowania Color Doppler.

Card image cap

Ultrasonografy Wisonic

Stworzona w 2012 roku nowatorska firma Wisonic pracuje nad sprawami, które mają znaczenie dla zdrowia. Producent dostarcza zaawansowane technologie i rozwiązania medyczne.

Card image cap

Ultrasonografy Chison

CHISON Medical Technologies Co., LTD. jest jednym z wiodących światowych producentów systemów ultradźwiękowych działającym na rynku globalnym od 22 lat.

Oferujemy także

RTG

Oferuje klientom fachowe doradztwo w zakresie techniki radiologicznej w celu ułatwienia decyzji o zakupie oraz pomocy w doborze najbardziej efektywnych rozwiązań.

MRI

Oferowane systemy MRI (rezonanse magnetyczne) są wynikiem wieloletnich doświadczeń w dziedzinie weterynarii firmy Esaote i jej współpracy z wiodącymi klinikami na świecie.

Analizator Biochemiczny

Oferowane Analizatory Biochemiczne są wynikiem wieloletnich doświadczeń w dziedzinie weterynarii firmy Esaote i jej współpracy z wiodącymi klinikami na świecie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przeocz najistotniejszych informacji naszego serwisu oraz wyjątkowych promocji!

Wysyłam wiadomość...
Proszę wypełnić wymagane pola
Kliknij, aby poznać i zaakceptować naszą politykę prywatności.