Szkolenia

Do sukcesu nie wystarczy najlepsza aparatura. Konieczne są wiedza i praktyczne umiejętności. To dlatego razem z uznanymi specjalistami w dziedzinie ultrasonografii stworzyliśmy unikatową ofertę szkoleń — teoretycznych oraz praktycznych.

Dla kogo są nasze szkolenia?

Kierujemy ją zarówno do lekarzy i pracowników służby zdrowia rozpoczynających swoją karierę, jak i tych z długim stażem i bogatym doświadczeniem, którzy chcą podążać za rozwojem technologii medycznych.

Jednym z projektów, który zrealizowaliśmy z sukcesem, jest projekt „Leczymy z misją”. Przy współudziale młodych adeptów sztuki medycznej zorganizowaliśmy szkolenie i udostępniliśmy najlepszej klasy aparaty USG.

Z kim pracujemy?

Aby zapewnić wysoki poziom szkoleń, korzystamy ze wsparcia firm, które już od wielu lat specjalizują się w podnoszeniu kwalifikacji lekarzy, personelu medycznego i menedżerów zdrowia i osiągnęły na tym polu wspaniałe sukcesy.

Taką firmą jest między innymi spółka USG Trener, w której każde zajęcia praktyczne wsparte są rzetelnie opracowaną teorią. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez doświadczonych, cieszących się zawodowym uznaniem ekspertów.

Jesteś zainteresowany szkoleniem dla siebie lub dla swoich pracowników?

A może chcesz podzielić się swoją wiedzą i warsztatem z innymi?

Skontaktuj się z nami!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przeocz najistotniejszych informacji naszego serwisu oraz wyjątkowych promocji!

Wysyłam wiadomość...
Proszę wypełnić wymagane pola
Kliknij, aby poznać i zaakceptować naszą politykę prywatności.