Ruszamy z cyklem edukacyjnym dla fizjoterapeutów

Ruszamy z cyklem edukacyjnym dla fizjoterapeutów

Wraz z zaprzyjaźnionym ekspertem, Dominkiem Buzalskim, przygotowujemy dla zainteresowanych materiały edukacyjne w zakresie zastosowania USG w fizjoterapii. Kolejne opisy przypadków – pod wspólną nazwą SONOfeedback – opatrzone zdjęciami i nagraniami USG znajdziecie na naszym Instagramie. Miłej nauki!

Aparat USG w gabinecie fizjoterapeutycznym to dodatkowe narzędzie diagnostyczne, które ułatwia i przyspiesza diagnozę pacjentów. Efekt takiego badania przeprowadzonego przez fizjoterapeutę, przedstawiony w formie opinii nosi nazwę SONOfeedback. Jego przygotowanie wymaga jednak wiedzy i praktyki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom edukacyjnym fizjoterapeutów w zakresie zastosowania ultrasonografii w codziennej praktyce. Tak narodził się nasz pomysł na wspólne publikacje.

Poznaj naszego eksperta

Poznajcie Dominika Buzalskiego prowadzącego klinikę Physioclinic - Fizjoterapia Ortopedyczna w Bydgoszczy. Dominik jest magistrem fizjoterapii i od 14 lat pracuje w zawodzie. Jest wiceprzewodniczącym i członkiem założycielem Sekcji Fizjoterapii Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Ma ogromne doświadczenie w obrazowaniu MSK. Współpracował z PZKosz oraz PZPN. Opiekował się mistrzami Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

SONOfeedback – korzystaj z darmowych materiałów edukacyjnych dla fizjoterapeutów

Do tej pory pojawiły się dwa wpisy. Pierwszy dotyczył testu Thompsona w diagnostyce ścięgna Achillesa, drugi - diagnostyki różnicowej połączonej z badaniem USG. Wszystkie opisy przypadków będą dostępne na profilu SONOlife na Instagramie. Kolejne lekcje pojawiają się raz w tygodniu.
Wszystkie dostępne są [TUTAJ].

Materiały powstają na aparatach USG z naszego portfolio.

Sprawdź także


Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przeocz najistotniejszych informacji naszego serwisu oraz wyjątkowych promocji!

Wysyłam wiadomość...
Proszę wypełnić wymagane pola
Kliknij, aby poznać i zaakceptować naszą politykę prywatności.