O nas

Medycyna zmienia świat. Tym, co zmienia medycynę, jest technologia.

SONOlife zmienia placówki medyczne, dostarczając najwyższej jakości sprzęt medyczny w pakiecie z wiedzą i doświadczeniem.

Wiemy, jak duża odpowiedzialność wiąże się z pracą lekarza. Zawsze, kiedy w grę wchodzi życie lub zdrowie, po prostu działamy.

Jak to robimy?

Naszą strategią jest profesjonalizm na każdym etapie świadczenia usługi. Współpracujemy z setkami placówek w całym kraju. To dlatego dobrze wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w małej przychodni, a jakie w dużej, dojrzałej instytucji.

Bazujemy nie tylko na bogatym doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku. Stawiamy na ludzi: zatrudniamy najlepszych specjalistów.

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę w Polsce

Współpracujemy z większością dostawców sprzętu medycznego w kraju. Dzięki temu możemy w każdej chwili przygotować dla Ciebie kompleksową ofertę handlową w najlepszej na rynku cenie.

Cieszmy się zaufaniem czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego. Na terenie całej Polski dostarczamy sprzęt takich producentów, jak na przykład:

Esaote – światowy lider w dziedzinie ultrasonografii i MRI,

Chison – renomowany producent systemów ultradźwiękowych, działający obecnie już w 140 krajach,

Wisonic – stworzona w 2012 roku nowatorska firma, ceniona za zaawansowane technologie i rozwiązania medyczne.

Jesteśmy również przedstawicielem firmy SuperSonic Imagine, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy elastografów.

Sprawdź ofertę aparatury medycznej Sprawdz ofertę aparatury weterynaryjnej

Zadbamy o finansowanie sprzętu

Wspieramy placówki medyczne w rozwoju. Jesteśmy ambitni i rozumiemy potrzebę wyprzedzania konkurencji. Jeśli nie chcesz być w tyle, musisz być zawsze o krok dalej. Zajmij się tym, co kochasz i co potrafisz najlepiej – nam pozostaw wybór sprzętu medycznego, który sprawdzi się w Twojej placówce.

Zapewniamy Ci także prosty system finansowania oraz dogodne formy ubezpieczenia sprzętu, zbudowane w oparciu o współpracę z renomowanymi instytucjami finansowymi.

Sprawdź ofertę finansowania

Dostarczymy Ci wiedzę i umiejętności w pakiecie

Nasi klienci wiedzą, że nawet najlepsza aparatura medyczna nie zastąpi wiedzy i doświadczenia człowieka. Dlatego rozwinęliśmy naszą ofertę o edukację i szkolenia teoretyczne oraz praktyczne.

Kierujemy ją zarówno do lekarzy i pracowników służby zdrowia rozpoczynających swoją karierę, jak i tych z długim stażem i bogatym doświadczeniem, którzy chcą podążać za rozwojem technologii medycznych.

Sprawdź ofertę szkoleń

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przeocz najistotniejszych informacji naszego serwisu oraz wyjątkowych promocji!

Wysyłam wiadomość...
Proszę wypełnić wymagane pola
Kliknij, aby poznać i zaakceptować naszą politykę prywatności.