Oferta

Jesteśmy dystrybutorem aparatury medycznej wiodących producentów na rynku. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania ultrasonograficzne o niezrównanej precyzji obrazowania

Potrafimy szybko rozpoznać, czy aparatura pojawiająca się na rynku jest rewolucyjnym osiągnięciem inżynierów, czy tylko kosztownym, wtórnym rozwiązaniem. Dlatego w naszej ofercie mamy wyłącznie sprawdzone i godne zaufania technologie.

Badania elastrograficzne

Myślisz o rozszerzeniu diagnostyki o badania elastograficzne? Współczesne ultrasonografy oferują różne rodzaje elastografii:

Elastografię statyczną (Quasistatic Elastography, Strain Imaging)

Najprostszą metodę elastograficzną. Wykorzystuje się tu kompresję zewnętrzną do tkanki. Zwykle są to rytmiczne uciśnięcia głowicy ultrasonograficznej, które powodują odkształcenie tkanki. Obrazy ultradźwiękowe przed i po kompresji są porównywane. Operator widzi obraz względnych zniekształceń (odkształceń), który może mieć zastosowanie kliniczne.

Elastografię dynamiczną ShearWave

Najnowszą metodę elastograficzną, której głowica ultrasonograficzna generuje naddźwiękową falę poprzeczną w badanej strukturze. Fala ta tworzy stożek Macha, który powoduje wibrację tkanki. Prędkość rozchodzenia się fali zależy od sztywności danej tkanki. Tak działająca elastografia pozwala lekarzom na uwidocznienie i ilościową ocenę sztywności tkanek w czasie rzeczywistym — w sposób wiarygodny i powtarzalny. Wartości pomiarów podawane są w kilopascalach.

Pionierskie rozwiązania w dziedzinie elastografii dynamicznej wprowadziła na rynek firma SuperSonic, której dokonania rozwija dziś marka HOLOGIC – światowy lider w dziedzinie technologii medycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa zaawansowane modele o ponadprzeciętnych możliwościach w obrazowaniu elastograficznym, przenoszące diagnostykę USG na wyższy poziom zaufania.

Card image cap

Ultrasonografy Chison

CHISON Medical Technologies Co., LTD. jest jednym z wiodących światowych producentów systemów ultradźwiękowych działającym na rynku globalnym od 22 lat.

Card image cap

Ultrasonografy HOLOGIC

Systemy ultrasonograficzne HOLOGIC MACH wykorzystują największe osiągnięcia SuperSonic Image w elastografii dynamicznej ShearWave™.

wisonic

Ultrasonografy Wisonic

Stworzona w 2012 roku nowatorska firma Wisonic pracuje nad sprawami, które mają znaczenie dla zdrowia. Producent dostarcza zaawansowane technologie i rozwiązania medyczne.

Oferujemy Państwu również aparaty pokonferencyjne

Jesteś zainteresowany zakupem aparatów pokonferencyjnych?

Skontaktuj się z nami!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przeocz najistotniejszych informacji naszego serwisu oraz wyjątkowych promocji!

Wysyłam wiadomość...
Proszę wypełnić wymagane pola
Kliknij, aby poznać i zaakceptować naszą politykę prywatności.